Tobrased Göz Damlası Kedilerde Kullanılır Mı?

yaaamur

merhabalar, minik oğlumun gözünde kızarıklık ve yeşil yeşil çapaklanma oluşmaya başladı, veterinerimizin verdiği göz solüsyonu ile temizledim fakat hala devam ediyor, evde tobrased göz damlam var daha önce kedisine uygulayan var mı, varsa dönüşlerinizi alabilir miyim?

3 CEVAP

brnrhn

Bizde sokak kedileri için veterinere danıştığımızda tobrased önermişti körleşmeye daha yeni başlayan kediler için. Kullanıp gözü körlükten kurtulan onlarca kedi oldu bir zararını görmedim. Ama bence veterinerinize bir danışmakta fayda var

sitedizayn

tobrased geçen sene 3 günde bir uygulamıştım ayrıca yakın zamanda kapımızın yanındaki kediyi belediye veterinerine götürmüştük, moxai ve refresh tears göz damlaları söylemişti eczaneden aldık. bir kaç defa yetiyor zaten.

yaaamur

ya çok teşekkür ederim, gerçekten içimi rahatlattınız yine de veterinerimizi arayıp soracağım çok teşekkürler