Acilll Yardımm !!!!!

2 aylık yavru kedim kakasını yapamıyor veterineri aradım osmolak adında ilaç önerdi kullandım kedimin karnı çok şişti oatlayacak hale geldi ama hâlâ kakasını yapamıyor önerebileceğiniz bir şey var mıı

6 CEVAP

sitedizayn

görünüşe göre kedinize lavman yapılması gerekiyor, vakit kaybetmeden veterinere götürün aksi takdirde daha kötü durumlar olabilir.

htcmmss

Veda Lactoferon gibi probiyotik kullansanız belki faydası olur. Bağırsaklarını düzenler. Ayrıca Veda Premium Malt Plus kabızlığa iyi geliyor ben kedimde kullanıyorum.

Mini2019

Annesi karnını yalayıp masaj yapıyordu. Muhtemelen bağırsak tembelliği ve gaz oluşmuştur.

Veterinere götürün, şıp diye yaptırırlar. Rahatlar minik.

Sonraki süreçte baktınız 1.gün kaka yok, ben olsam 1 çay kaşığı kadar zeytinyağı verirdim.

Ayrıca nemli bir pamukla karnına masaj da yapın

Aslında biraz zeytinyağı da içirmiştim ama hâlâ şikayet devam ediyordu veterinere götürdüm lavman da yaptılar sonuç vermedi ameliyat için de çok zayıf olduğunu söylediler onlar da pek işlem yapamadı gözetim altında şuan cevaplar için teşekkür ederim

Diğer kardeşlerinin burnu sürekli tıkanıyor bunun için bi öneriniz var mı nefes almakta zorlanıyorlar