Benim Kedim Erkek 3Aylık 2.Kediyi Almayı Düşünüyoruz Sizce Yaşı Uygunmu 2.Kedinin Cinsiyeti Ne Olsu

Tikih

2.kedi kız mı olsun erkek mi bide biz cins alabiliriz ancak erkek kedimiz tekir(yani smookin)

6 CEVAP

Bilgeylmz

İlerde çiftleştirmeyi düşünür müsünüz? Eger çiftleştirecekseniz dişi alın. Ama bence ilk kedi erkek olacağı için dişi alın derim ben. Yavruysa birbirlerini sevme şansı yakalarlar iyi arkadaş olurlar. İlk kediniz erkekmiş madem bu da dişi olsun.

yaseminece

Benim tekir oğlum vardı,1 yaşına geldiğinde ailemizd smokin bir dişi katıldı 2 aylık.Çok iyi anlaştılar baya iyiler.Erkekse dişi alın derim erkek almak kavgalara yol açabiliyor.Çok kavga ediyor en azından benim gördüklerim o şekilde:)

Derdedermanim

Tekir bir desendir smokinde bunlar kedilerin cinsi değil kedileriniz sokak kedisi her cins(ırk)kedi alabilirsiniz tabi sokakta cins kediler olmaz sokak kedileri olur genelde.

kiddobun

Bi kedi sahiplenmenizi öneririm eğer bulamıyorsanız ilanlar konusunda bildiğim yuva bekleyen baya kedi var.Erkek bi kedi almanız biraz sorun yaratabilir erkek erkek kavgalar oluyor ama yavru bi erkek kedi olursa bilemiyorum.Kız bi kedi almanızı öneririm kısırlaştırmayı karşılayamayacaksanız kısır kız kediler sahiplendiriyorlar.

Tikih

Teşekürler fakat cins konusunda ne yapmalıyım?yine tekir mi almalıyim?

Tikih

Bende kız almak istiyorum ancak kardeşim sürekli yavru doğurursa diye endişeleniyor