Tüy Dökülmesi Sorunu

3 tane kedim 6 aylık 2 si tüy dökmüyor neredeyse ama diğer bebeğim ise çok fazla tüy döküyor ve onun için biyotin araştırmasına girdim hangi markayı önerirsiniz en iyi bulduğunuz hangisidir

NOT : N&D Ocean Morina Balıklı Bal Kabaklı Karidesli ve Kavunlu Tahılsız Yavru Kedi Maması kullanıyoruz

8 CEVAP

sitedizayn

bu yıl benim iki kedimde de aşırı tüy dökülmesi oldu ama birinin ense tarafında açılma kelleşme başlayınca takviye arayışına girdim, biodermcat diye bir tablet buldum ve aldım iki haftada açılan yerdeki tüyler yerine geldi genel olarakda tüy dökümü azaldı, biotin+çinko takviyesi tablet taneleri küçük balık aromalı, neyseki ensesi açılan kedim severek yiyiyor diğer kedinin de kuru mama kabının üstüne koyuyorum gün içinde bakıyorum bir şekilde yutmuş.
zaten geçen hafta bitmişti iki kutu daha aldım.
en ucuz kolay@mama@com burda buldum 70 tl + 40 tl kargo

Pnrdogan

Nd tüy dokulmesi yapıyormuş. Ben supravet biyotin damlası aldım biraz azalma oldu memnunum.

:uP

inci64

Ek takviye kullanmaniz gerekir. Veteriner tavsiyesiyle vetexpertin vetoskin vitaminini kullandik dokulme durdu 3 aylik bir vitamin fakat sureklide kullanilabiliyor zarari yok faydasi var. Onun disinda bir baska kedime vetqomun tuy dokulmesi icin olan vitaminini kullandim bu biraz daha pahali daha kisa surede durdurdu bir hafta icinde.2 ay kullandim tuylerinin goruntusu bile degisti. Ama digerindende memnunum ikiside guzel. Digerini veterinerden alin alirsaniz

Benim kedim de deri hastalığından mustaripti ve ben direk Brit’s Care somonlu mama kullanmaya başladım, bir senedir yiyorlar ve maşallah çok sağlıklılar. Çok iyi geldi.

ventricosa

Bir arkadaş daha önermiş ben de onu önerecektim vet expertin vetoskin tabletleri çok başarılı gerçekten 1 kutusu 3 ay gidiyor ciddi anlamda etki ediyor ben özellikle mevsim geçişlerinde kullanıyorum çok başarılı

ventricosa

Vetoskin tabletleri almaya karar verirseniz tabletin başını koparıp sıkarak vermenizi tavsiye ederim başlarda(zaten kolaylıkla kopabiliyor) kediler tadına bayılıyor şişenin sesini duyduğu an koşa koşa geliyor deli oluyor yemek için

Minigimmm

vetoskin bizde bir işe yaramadı bende 2 haftadır kullandığım macunu tavsiye ederim, benim kedim çok tüy döker yaz kış değişmiyor. maltını kullandığım beğendiğim bu markanın deri tüy sağlığı için olan macununuda instagramda takip ettiğim bir sayfa sahibinde gördüm sipariş ettim gerçekten 1 haftada 5 günde dökülme durdu diyebilirim. haftada en fazla 2 kere tarama, 1'i furminatorle olmak koşuluyla ve her gün bu macundan 1 2 santim vermek bizde çözüm oldu.

https://ty.gl/1cpau32nhktf3