Mama Önerisi

pafield

Ben öğrenciyim ve 3 yaşından büyük, kısır, tekir bir kedim için temiz ve yeterli besin içerikli bir tık orta fiyatlı bir mama arıyorum (2 kgsi max 600 TL gibi). Önerileriniz varsa alabilirim, kedim çok seçici değildir genelde her mamayı sever. Belirli sağlık sorunları da yok sadece daha iyi içeriklerle beslensin ve mutlu olsun istiyorum

3 CEVAP

Kubragulll

Brit care kısırlaştırılmış kilo kontrolü ördekli ve hindili olan mamasını kullanıyorum memnunum. (Tavşanlısı tavuklusu somonlusu falan gibi farklı içeriklileri de mevcut) İçinde gerçek et oranı olması ve benim de bütçeme uyması seçici olan kediminde bu mamayı sevmesinden dolayı bebekliğinden beri bu markayla besledim. Tahılsız olduğundan eski mamayla karıştırarak yavaş yavaş geçiş yapılmalı yoksa ishal sorunu yaşayabilirsiniz

alp4reyn

bozita kullanıyorum çok memnunum feliciadan geçmiştim 2 sene önce ve tüy sağlığı iştahı tuvaleti olsun iyi yansıdı. gluten free diye biliyoru içeriği hazımsızlık vs yapmadı bizde. Genede eski mamasıyla karışık geçiş yapmakta fayda var.İsveçte üretiliyor diye biliyorum oranın hayvanlara verdğiği değerden ötürü mamaları hükümet tarafından bizzat kontrol ediliyor içiniz rahat olabilir eğer kullanıcaksanız.

SevimliCadi

Bozita ve Sanabelle öneririm.