Yavru Kedim Büyük Kedimin Boynunu Isırıyor

SiriCasti

Normalde bu durum büyük kedi küçük kediyi ısırır ama bizde tam aksi yeni sahiplendiğimiz yavru kedimiz büyük kedimizin boynunu ısırmaya çalışıyor. 1 haftadır beraberler ve kokularına falan alıştırmıştık her şeyi uygun yaptık. Neden boynunu ısırır

3 CEVAP

sitedizayn

yavru kedi kaç aylık ? büyük ihtimalle oyun oynuyor olabilir.
birde ısırmadan ısırmaya fark var dişlerini geçirmiyordur sanırım yoksa büyük kedi onu bir güzel pataklar :)
kedilerin oyunları bize sert görünebilir.

iki kedim kardeşler ve hiç ayrılmadılar ancak oyun oynarken benim kedilerim de bunu yapıyor . canları acıdığı zaman da ben bile fark ediyorum , kardeşi de fark edip bırakıyor zaten . Ki büyük bi kedi canının yanmasına izin vermez kolay kolay

SiriCasti

Yavru kedimiz 4 aylık, korkum büyük kedimiz de öğrenip küçüğü dişlerse küçük olan için bu durum kötü olur. Oyun oynuyor olarak düşünüyorum o vakit teşekkür ediyorum, başka tecrübesi olan varsa yazabilir