Kedimin Bir Anda Gözünü Kısmaya Kazımaya Başladı?

Alatir

Gözünü bir anda hızlı hızlı patisiyle temizlemeye kaşımaya başladı. Gözü kızardı ve sulandı. Ara ara hapşırdı. Şu an gözünü açamıyor. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin.

2 CEVAP

buusracikk

Gözüne toz kaçmış veya kaşırken tırnağını batırmıs olabilir devam ederse mutlaka veterinere götürün

Alatir

Sabah aksam kaynamis sogutulmus cay ile sildim gozunu cok sukur duzeldi sanirim icine bir sey kacirmis çayla silince capak ile atti