Kedim Çok Tüy Döküyor

anlacar

Kedim çok tüy döküyor normalden çok çok daha fazla döküyor hem de ilaç falan verdim işe yaramadı.

2 CEVAP

motan

Biopetine veya Biofeline biotin + vitamin kompleksi kullanın, 20 gün içinde farkı farkedersiniz, ayrıca Omega 3 takviyesi de bağışıklığı güçlendirir..

sitedizayn

hangi ilacı verdiniz bilemem ama bu yaz aynı sorunla karşılaştım ve araştırmalarım sonucunda biodermcat adında bir tablet buldum ve işe yaradı, 2 haftada kedimin kaybolan tüyleri yerine geldi.
mama değişikliğide yapmıştım.