1.5 Aylik Kedilos

CilekLily

Merhabalar az önce 1:30 aylık bir Scottish Fold yavrusu sahiplendim bu siteden. İnşallah bir aksilik çıkmazsa cuma günü yavrumu teslim almaya gideceğim. Evde üç aylık british Long bir kızım var kendisi sağır. Öncelikle 1:30 aylık yavru için nasıl bir beslenme yolu izlemeliyim ve adaptasyon Sürelerini nasıl yapmalıyım

2 CEVAP

sitedizayn

hayırlı olsun :) karar vermişsiniz ve almışsınız bu konu ile ilgili sorularınızı hatırlıyorum :)
iki kedide yavru olduğu için çok sorun çıkacağını sanmıyorum. yeni yavru biraz küçük olsada iki hafta sonra iki ayı tamamlayacağı için önceki kedinizle birlikte aynı yavru mamasını yiyebilir. şimdiden kuru mama yemeye başlamışsa zaten sorun yok.
ikiside yavru sorun olmaz dedim ama yinede her ihtimale karşı yeni yavruyu puset içinde kedinizin yanına bırakın tepkisini izleyin. umarım herşey yolunda gider, yavrular oynaya zıplaya birlikte büyürler.

CilekLily

Çok teşekkür ederim uzun süredir düşündüğüm bir konuydu zaten son zamanlarda Yavrumun canı sıkılmış bir halde görünce artık karar vermem gerektiğini düşündüm ve buradan sokağa atılmış bir yavru sahiplendim. Cuma günü almaya gideceğim sanırım daha yaş mama evresinde onun için royal mother baby Düşünüyorum. Açıkçası kızım çok uyumlu olduğu için herhangi bir tepki ile karşılaşcağımı düşünmüyorum. Onu da kalabalık bir evden almıştım buraya gelince her ne kadar ben evden çalışıyor olsam da yalnız kaldığını düşünüyorum ve canın sıkıldığını düşünüyorum. İçim çok rahat üçümüz için de her şey çok güzel olacak uzun sağlıklı mutlu mutlu mesut ömürleri olsun yavrularımızın🩵🩵