Kedi Maması?

Merhaba, purina pro plan mama kullanıyordum ancak kedim bir süredir mamayı az az yediği gözüme çarpınca mamayı değiştirmeye karar verdim. Royal canin british'e özel mamadan sipariş ettim. Ne kadar doğru bir karar bilemiyorum ama denemek istedim. Purina ile royal i karıştırıp mı vermeliyim yoksa direkt mi?

3 CEVAP

sitedizayn

royal sade verin yemezse eskisi ile karıştırarak verirsiniz.

ventricosa

Irk mamaları klasikten daha iyi bence, eski mamasıyla karıştırarak yavaş yavaş yeni mamanın miktarını arttırarak geçiş yapın 1 haftada

Mslna01

Mama değişimini mutlaka karıştırirak vermelisiniz oranlarla yoksa hasta olabilir