Kedim Beni Görünce Kaçıyor

Ruveyda13

7 aylık erkek kedim var küçüklükten beri benimle. Geceleri miyavlayarak gelir beni uyandırır kolumda yatar uyurdu. Şimdi yanıma gelmemeye başladı ve ne zaman sevmek için yanına gitsem eğer uykulu değilse hemen kaçıyor kurbağa gibi mırıldanarak. Anneme ve babama sevdiriyor ama ben severken saniyeler sonra farkına varıp gidiyor. Bazen kaçıp beni av gibi görüp saklanıyor oraya buraya zıplıyor. Çok hareketli çok yaramaz oyun için mi yapıyor benden mi uzaklaştı bilmiyorum nasıl tekrar kendime alıştırabilirim

1 CEVAP

sitedizayn

evet oyun için yapıyor olabilir ama kediniz 7 aylık olmuş kısırlaştırma zamanı gelmiş, 6 aydan sonra çoğu erkek kedi cinsel olgunluğa ulaşıyor, bununda etkisi olabilir.