Bonacibo Mama

hoya

bonacibo kedi maması iyi bir mama mı. kullanmayı önerir misiniz.

10 CEVAP

Derdedermanim

6 ay bir sene 3 sene sonuçta içeriğinde gerçek et oranı düşük dolgu maddesi(mısır,pirinç,şekerpancarı küspesi,soya....vb.) çok olan hiç bir ürün sağlıklı değildir kediler etçildir ben kullandım bir şey olmadı derken sadece çukalata cips cola ilede yaşarsınız ne zaman patlak verir bilinmez kedilerin organizması yavaş yavaş çöker ayrıca idrar yolklarındaki kristallaşmayı böbrekteki taşı kandaki şekeri ölçüyormusunuz ben verdim ölmedi demek kolay kaç kere hemogram testiyaptırdınız 5 tl olan bir kangal sucuk ile 50 tl lik kangal sucuk var ortada siz 5 tlliği yermisiniz içiniz rahat ederek kilosu 5 tlye kedi mamasımı olur bir kilo tavuk alın haşlayın verin o bile daha pahalı böyle yorumlara çok kızıyorum!

Derdedermanim

değil

yusufSahbaz

Önermem ucuz olanlardan matissa denenebilir. Market mamaları genellikle kaliteli değildir. Eğer imkanın varsa ND öneririm.

Muzeyyennb

Ucuz mama. Kaliteli olsa alin derim. Eğer alabilirseniz orijen,acana,nd öneriririm

iozksn

Biz 1 aydır kullanıyoruz Bonacibo markasını, daha bir sıkıntı görmedik. Ondan önce ProChoice kullanıyorduk, ama üreticisi ve içeriği aynı görünce neden daha fazla ödeyelim ki dedik :)
Kendi adıma tavsiye ederim, ancak kediden kediye de farklılık olduğunu unutmayın.

Ben 4 kedime 3 ay boyunca BonaCibo kullandım bir sıkıntı olmadı hiçbirinde. Bence bir deneyebilirsiniz

Derdedermanim

N & D kullanın.

hoya

cevabınız için teşekkürler ama n&d bana pahalı geliyor, başka biri matisse demiş onu da alabilirim.

hoya

teşekkürler deniyeceğim

Derdedermanim

Pahalı gelirse tavsiye edilen matisse