İkinci Kedinin Cinsiyeti Aynı Mi Olmalı?

Mintoni

Dişi bir kediye sahibim ve yavrulatmak gibi bir amacım yok.Evde oyun arkadasi olması için bir kedi daha sahiplenecegim.Sahiplenecegim diğer kedi sizce dişi mi olmalı erkek mi?Kedim uysaldir iyi anlaşmasını istiyorum.

1 CEVAP

sitedizayn

ben 1 yaşını geçmiş kısır erkek kedimin yanına 2 aylık yavru erkek kedi almıştım iyi anlaştılar şimdi 4 ve 3 yaşındalar.
2. kedinin cinsiyetinin ne olması gerektiği birazda size bağlı, şu anda dişi bir kediniz var ve dişi kedilere alışkınsınız. büyük ihtimalle dişi kedi alırsınız :)
ikinci kediyi yavru olarak alacağınızıda düşünürsek çok bir farkı olmaz dişi yada erkek.
bazende kader size o yavruyu getirir hayat hiç belli olmuyor, biz birinci kedimizi eve kedi alalım erkek olsun dişi olsun falan gibi bir düşüncemiz yoktu, yaralıyken kurtardık tedavilerini yaptırdık sonra da eve aldık o anda düşünmedik erkek dişi neyse.