Kusma Problemi

Betuoztrk

Arkadaşlar tükürük şeklinde kusmak ne anlamlara geliyor acaba Birkaç gün önce kedim mama kustu ve halsizdi 1 2 gün Bugün yaş mama yedi ve yüksek ihtimal tükürük şeklinde kustu Hazımsızlık olduğunu düşünüyorum ama sormak istedim Bilgisi veya bu durumu deneyimlemiş birileei var mı aramızds

6 CEVAP

Mini2019

Bu tarz kusmalar beni korkutur. Bir cisim çıksa nedeni şudur diyebiliriz kesin olmamakla birlikte.

Köpüklü kusması mide asidinden kaynaklanabilir, iç parazitten kaynaklanabilir ama veteriner kontrolü şart

Mini2019

Bu tarz kusmalar beni korkutur. Bir cisim çıksa nedeni şudur diyebiliriz kesin olmamakla birlikte.

Köpüklü kusması mide asidinden kaynaklanabilir, iç parazitten kaynaklanabilir ama veteriner kontrolü şart

Cngzhn

Tüy yutmuş olabilir , daha sonra devam edip tüy kustuğunu yaşadım veterinere danışın bir de

Coconutbey

Çok su içince de sıvı kusabiliyorlar ama devamı gelirse ve yeme içmesi keyfi de yoksa veterinere gözüksün bi

Benim kedimde de böyle olmuştu veterinere götürdüğümuzde testler yapıldıktan sonra bağışıklığı düşük çıkıp hasta olmuştu kesinlikle veterinere gitmenizi öneririm

edakaramel

benim arkadaşımın kediside böyle kusuyodu. testleri yapılınca kanında enfeksiyon çıkmıştı. acilen veterinere götürün bence