Sağlıklı Ama Uygun Mama?

mervegomis

Hem bütçeye uygun hem sağlıklı önerebileceğiniz mama var mı?

10 CEVAP

sitedizayn

temiz@mama@com dan bonacibo alabilirsiniz üretici firma fabrikadan satış yapıyor bütçeye uygundur bir çok mamadan da kalitelidir.

yumik

Brit care

Coconutbey

Hills felicia

ilaydacakir

Brit çare haircare’i indirimde yakaladıkça alıp nd mamasına karıştırıyorum çok memnunum kullanmaya başladığından beri tüylerinde gözle görülür fark var. Fiyat olarak da iyi

motan

Önerilenler pahalı mamalar, kaliteli ve nispeten uygun fiyatlı olarak La Vital iyidir, o da pahalı gelirse Reflex ve Bestpet de uygun olabilir.

yumik

Brit careden daha uygun fiyatlı olarak mystic var gerçek et içeriyor

Havuc23

Brit Care önerebilirim. Kedim somonlu yavru kedi için olanını severek yiyor.

Ozlemkopuk

Brit care önerebilirim bende memnunuz cok. Yerli mamaların içeriğine çok güvenemiyorum malum denetim konusunda insan yiyeceğinde bile sınıfta kaldığımız için içerik bilgileri ne kadar gunceldir tartışılır açıkçası.

Mslna01

Felicia

Optimeal kullanıyoruz
Optimeal
Exclusion
Nutri Feline
Bozita
Nature's Variety
Hills deneyebilirsiniz.