Kedilerde Sırt Seğirmesi

ventricosa

Dişi kedimi kısırlaştırdığımız için operasyon kıyafeti giydirdim kıyafetin içinden titrediğini görüyordum bazen bir bölgeyi yalamaktan yara yaptığı için kıyafeti çıkardık dikişlerin alınması için erkenmiş ama bunun üzerine yakalık takıldı ama çok zorlanıyor resmen zorluklardan zorluk beğeniyoruz sırtı sürekli seğriyor sevince geçiyor sadece ve uyuduğunda stresten mi oluyor? Önerisi olan var mı? Kıyafeti çıkarmayı da denedim kanattı yalamaktan dikişli bölgeyi artık o riski alamıyorum. Alışır mı yakalığa da?

2 CEVAP

ventricosa

Güncel

Tuanaalsk

Kaşindığı zaman yapıyor benimki bence endişelenecek bir sey yok