Kedim Üç Gündür Kanlı Bir Şekilde İshal

Azrrrb

Üç gündür kokulu aşırı cıvık ve kanlı sekilde tuvaletini yapiyo bir defa da kustu
Veterinere de gittik kan tahlili yaptılar temiz çıktı sonucu iç dış parazit aşılarını yapti ve bir mama verdi bir hafta sonra tekrar gelmemi söyledi ama ben korkuyorum iki gündür verdiği manayı yiyo diskisinda hiç bir değişiklik olmadı İnternette gençlik hastalığı diye geçen bir hastalık var ölümcül olabiliyormus bu yüzden iyice tedirginim

8 CEVAP

Alatir

Cok gecmis olsun bence farkli bir veterinere goturun hic normal gözükmüyor bu ki değil de

Cok gecmis olsun umarım bian once iyi olur

Azrrrb

@coconutbey ic dis parazit yapıldı fotoğrafı koyduğum gün veterinerler tekrar görüştüm haftaya tekrar iç parazit yenileyebilirsiniz duruma göre demişti
Bu fotoğrafı koyduğum günün ertesi günü kedimin dışkısı normalleşmeye başladı hatta bugün tamamen geçti diyebilirim çok şükür yemesi içmesine iyi veterinere verdigi mamaya devam edicem bir kaç gün daha inşallah yanilmiyorumdur ve gerçekten iyilesmistir çok teşekkür ederiz

CilekLily

Verdigi mama royal canin gastro mu? Bu arada mutlaka başka veterinere goturun hic ama hic normal dehil cok gecmis olsun yavrunuza

Azrrrb

Evet royal canın gastro

Coconutbey

İc parazit yaptırdınız mı ? İshal geçmiyorsa gastro hills mama öneririm ama onun dışında veteriner görmesi lazım iğne antibiyotik yapabilir geçmesi için

elif_f

Lütfen başka vete gidin gençlik çok ciddi ihmale gelmez, zaman kaybetmeden iyi bir vete götürün. Birden kaybedebilirsiniz yazmak istemezdim ama. Hiç beklemeyin lütfennn

Azrrrb

@elif_f
Öneriniz icin çok teşekkür ederim çok tehlikeli bir hastalık biliyorum ama çok şükür kedim şuanda iyi