Kedimin Kakasinda Siyahliklar Var Neden?

Alatir

2 gundur kabiz gibi cok az kaka yapiyordu ve kakasinda bu tur siyahliklar var ve daha once ara ara rastlamistim. Bu siyah lekeler normal mi bir de kum pembelesmis acaba kanama tahris vs mi var poposunda oyle ise ne yapmam gerekiyor? Pembelikler fotoda turuncu cikmis bu arada. Bir de kaka yaptiktan sonra poposunu yukariya kaldırıyordu yerde yatarken sanki kizginliga girmis gibi ama daha girmedi.

2 CEVAP

elif_f

Siyah dışkı içerde bi kanama gibi bir şey olabiliyor. Muhakkak beklemeden iyi bir vete götürün. Asla beklemeyin.

Alatir

Tamamen simsiyah değil fotoğraftaki gibi ve ara ara oluyor bazen olmuyor