Kedim Günde 2_3 Kez Tuvaletini Yapıyor Sizce Normalmi?

Tikih

Mamasını ve suyunu gayet iyi yiyor ve içiyor sizce normalmi ?

4 CEVAP

yusufSahbaz

Hiç canını sıkma çok normaldir. Kedileri insanlar gibi düşünmeyeceksin. Günde 15 kez yemek yerler azar azar bir sürü kez tuvalete giderler. Hatta ihtiyaçları olmasa bile bazen güven sıkıntılarından dolayı tuvalete bile gidebilirler. Senin dikkat etmen gereken konu kakasının cıvık olup olmamasıdır. Eğer kakası cıvık ishal şeklinde ise bağırsak problemi olabilir öncelikle yediği mamayı değiştirmen gerekir.

Derdedermanim

Anormal mi?

Muzeyyennb

Tabiki normaldir :D asıl yapmaması sorun

iozksn

Bizim Fıstık günde 1 kere kakasını, 3-4 kere de çişini yapıyor. Bazen günde 2 kere de kakasını yaptığı oluyor ama nadiren denebilir. Sıcak havalarda bol su içip bol çiş yapmaları da normal, suyunu eksik etmeyin yeter :)