Yavru Kedi Ödül Maması

aleynacamgoz

3.5 aylık yavru kedim için ödül maması almak istiyorum içeriği güzel kullandığınız memnun kaldığınız ödül mamaları var mı önerebilirseniz sevinirim:)

4 CEVAP

Gul36

Ben kedim 4 aylıkken Gimcat Malt Kiss almıştım. Taneleri büyük geldiği için kırarak veriyordum ama yine de severek yedi. Malt ihtiyacını sırf bundan karşılayamazsınız ama bizim hoşumuza gitti. Ayrıca Gimcat'in kitten stick'leri de var. Hâlâ yiyoruz bunlardan ara ara. Ödül maması alırken içinde şeker olmamasına dikkat etmek lazım bu arada.

serot10in

yavru kedi için sert olanlar pek ilgilerini çekmiyor. @gul36’nın dediği gibi yumuşak sticklerden yada brit’in yumuşak ton yada somonlu ödül mamalarından deneyebilirsiniz. Dişleri çok iyi olmadığından yumuşak mamalar daha çok ilgisini çekecektir.

Derdedermanim

Ödül mamaları sağlıklı değil onun yerine multivitamin alın.

Muzeyyennb

Ödül mamasını hazır almak yerine evde kendin yapabilirsin :) Youtube de bulabilirsin . Hem içeriği daha iyi hemde güvenilir :)