Kabuk Bağlamış Yara

Merhaba, bugün sabah işe giderken kızımda hiç bir yara yoktu. Gece kendini sevdirmeye geldiği zaman cene altında kurumuş kan şeklinde yara gördüm ve tuyuyle elimde kaldı. Daha önce mantar geçirdiğimiz için korktum ancak bu mantar gibi kuru döküntü ya da bebek konağı gibi bir görüntü değil, direkt kanamış ve kurumuş gibi. Muhtemelen bir yere çarptı gun içerisinde ama emin olamadığım için tedirgin oldum. Daha önce aynı manzara ile karşılaşan ya da bilgisi olan var mı acaba aranızda?

2 CEVAP

buusracikk

Çenesini kaşırken tırnağı yırtmış olabilir benim kedilerimde de çok oluyor

Havuc23

Benim kedimde de arada oluyor. Kendini kaşırken tırnağıyla yırtabiliyor ve yaranın kabuğu daha sonra tüyle birlikte düşüyor.