Kedi Su Pınarı

BanuYuzgec

Arkadaşlar merhaba Pet Safe Drinkwell Avalon Kedi ve Köpek Su Pınarını kullanan var mı? Fiyatı çok yüksek ama paraya kıyıp alsam mı kara veremedim. Evde 3 kedim var ve su içmelerini artırmak istiyorum.

3 CEVAP

tengrist

Su pınarı su alımlarını bayağı bir arttırıyor öncelikle bir tane edinmenizi tavsiye ederim
Porselen mi çelik mi sorusuna gelirsek ben henüz ikisini de kullanmadım ama çeliğin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sebebi de birincisi bakteri üretiminin daha yavaş olacağı, ikincisi ısıyı stabil tuttuğu için içerisindeki suyun daha uzun süre serin kalacağı. Üstelik kırılma ihtimali olmadığı için daha uzun ömürlü olur

BanuYuzgec

Porselen yerine paslanmaz çelik mi almalıyım acaba paslanmaz çelik kullanıp önerebilecek var mıdır?

BanuYuzgec

Teşekkürler https://www.kamardey.com/urun/su-seviyesi-gostergeli-sensorlu-3-2-l-paslanmaz-celik-kedi-kopek-icin-otomatik-su-pinari-su-cesmesi siparişi verdim memnun kalırsam buraya da yazarım almak isteyenler için.