Kedim Hamile Doğurmak Üzere Ama Hafif Kanaması Var!

İki gündür kanaması var ama çok hafif 60 günlük hamile. Yavruları içerde ölmüş müdür öyle olsa nasıl anlarız

6 CEVAP

Sabisim

Kedinize bu işkenceyi neden çektiriyorsunuz onu kısırlaştırmak varken..

Lubbetlayn

Kediniz dogum yaptı mı acaba merak ettim ve kaç yavrusu oldu

sitedizayn

doğurmak üzere olan kedilerde vulvadan kanlı akıntı gelmesi doğumun başladığını gösterir, yada başlamak üzeredir.
hamileliğin başlangıcında olan kanamalar tehlikelidir. sizin kediniz zaten doğurmak üzereymiş belkide şu an doğuruyor, sağlıklı olsunlar.

sitedizayn

doğurmak üzere olan kedilerde vulvadan kanlı akıntı gelmesi doğumun başladığını gösterir, yada başlamak üzeredir.
hamileliğin başlangıcında olan kanamalar tehlikelidir. sizin kediniz zaten doğurmak üzereymiş belkide şu an doğuruyor, sağlıklı olsunlar.

Kedim doğum yaptı 2 yavrusu gelişmemiş ve ölü doğdu diğerlerini beklemedeyiz iki saat içinde diğerleri gelmezse veterinere götüreceğiz

Zaten kısırlaştırmak için götürdüğümüzde veteriner hekimin önerisiyle çiftleştirmiştik ama yavrular gelişemediği için ölü doğmuşlar en kısa zamanda zaten kısırlaştıracağız