Uygun Fiyatlı İyi Malt Önerisi

Esila46

Merhaba uygun fiyatlı iyi bir malt öneriniz var mi?

10 CEVAP

sitedizayn

malt ne için düşünüyorsunuz ? tüy yumağımı kusuyor kediniz

sitedizayn

malt ne için düşünüyorsunuz ? tüy yumağımı kusuyor kediniz

mincir3

ben trixie kullanıyorum memnunum

Havuc23

Kediniz tüy yumağı mı kusuyor?
Kedimin tüy kusması üzerine veterinerimiz VetriLine Antihairball Malt Soft Paste önermişti. İlk başladığımızda 15 gün boyunca günde 1 defa 2cm kadar vermemi söyledi ve kedimin tüy yumağı kusması kesildi. Şimdi haftada 2 defa veriyorum. Bazen patisine sürüyorum bazen yaş mamasına karıştırıyorum.

Willy-Wonka

Çok uygun değil 450 civarında ama ben de Trixie kullanıyorum. Kullandığımızdan beri kedimin kusmaları durdu

mehtapkaplan

Vets plus’ın kinoalı maltı şuan bu sitede indirimde

Ozlemkopuk

Ben vets plus kullanıyordum kusma hiç yaşamadım şuana kadar. Fakat içeriğini güncellediler yememeye başladı şuan supravet kullanıyoruz ondan da memnunuz. Gün aşırı veriyorum

KedicikUzum

Saovet çok uygun ve bilinmeyen bir veteriner markası . Bana hediye gelmisti yoksa ben de bilmiyordum kullandım ve bir sorun yaşamadım. Üstelik multivitamin +extra malt olduğu için ayrı ayrı almama da gerek kalmadı malt ve vitamini. 99 TL sanırım suan

Berra88

Ben Cat Joy'un maltlarını kullanıyorum Candan veterinerlere güvendiğim için 250 fiyatları içerikleri de iyi

Pnrdogan

Vets plus multivitamin taurin macunu oneririm