İlçe Tarım Aşı Yapıyor Mu?

kedoannesi

yavru edimin kuduz aşısı zamanı geldi. İlçe tarım ve orman müdürlüğü aşı yapıyor diyorlar. Bu işlerin nasıl olduğunu bilen daha önce yaptırmış birileri var mı?

4 CEVAP

Mini2019

Hangi ildeyseniz il tarım müdürlüğünü arayın. Veteriner işlerinin bulunduğu ofise gitmelisiniz. Kuduz aşısını kanunen bulundurmak ve ücretsiz yapmak zorundalar. Sadece şırınga parası talep ediyorlar.

sevila

Bizim ilçede randevu alınmasına gerek olmadığı için randevusuz gittim 25 tllik bi ücret telefondan ödeniyor kendi ilçe belediyenizi arayıp sorun randevu almaya gerek var mı diye

Ben 2 defa yaptırdım. O zamanlar 20 TL gibi bir şeydi sanırım. Herhangi bir şey olmadı. Direkt aramadan gitmiştik.

kedoannesi

Hepinize teşekkür ederim. Bu gün gidip ilçe tarımda yaptırdım. Veteriner 750ye yapacağını söylüyordu çok iyi oldu.🙏🏽🙏🏽🙏🏽