Kedi Kol Kırığı Ve Ameliyat İyileşmesi

Komşumuz ön kolu kırılmış bir kedi buldu ve onu ameliyat ettirdi. Ameliyatı iyi geçti ve koluna platin konuldu. Ameliyat olalı 45 gün oldu fakat hâlâ biraz aksıyor. Kolunun üstüne basıyor ama tam anlamıyla yürümüyor. Bu normal midir? Veterineri normal olduğunu zamanla yürüyeceğini söylüyor. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

2 CEVAP

aslihan_e

Biraz şansa kalmış, biz kedi değil ama köpeğe aynı işlemi yaptırdık, o düzelmedi maalesef. İnşallah bu kedicikte işe yarar. Ayrıca 45 günde incinme bile olsa düzelmeyebiliyor, bazen incinme yüzünden 1 yıl bile aksatarak yürüyorlar, kaldı ki bu kırık, sabırlı olmanız gerekli.

Cevabınız için teşekkür ederim. Umarım normal yürümeye başlar çünkü gerçekten ciddi paralar verildi sanırım insan da ister istemez normal haline dönmesini istiyor.