Kedim Neden Böyle Yapiyo

esma6363

Arkadaşlar kedim evde bağırıp yerde debeleniyo kızgınlık diye düşünüyorum ama daga kızgınlıga girecek erişkinlikte değil 3.5 aylık neden böyle yapiyo anlamadim bianda böyle davranmaya başladi

5 CEVAP

Muzeyyennb

Genel de kızgınlık dönemi her kedide farklı zaman da olur. Ama gözlemle sürekli belki başka bir şey demek istiyordur

esma6363

Daha önceki kedim 6 aylikken girdi ama bu daha küçük fikri olanlar lütfen cevaplasin

kiddobun

Erkek bi kediniz varsa kızgınlık dönemine erkenden girmesi normal onun dışında agresif bi kedi olabilir başka bi sebep bilmiyorum...

Derdedermanim

Bu kadar erken girmesi pek mümkün değil bence daha büyük siz bilmiyorsunuz ayını.

esma6363

Arkadaşlar kedim daha küçük eve ilk getirdiğimde 1 aylik falandi ama zaten artik öyle davranmayi bıraktı 1 2 gün yapti biraktı artik yapmiyo