Kedilerim Ortada Yok. Geri Gelirler Mi?

Biri 1 yaşında 2 ay önce tek kedi doğurmuş dişi kedi ve diğeri onun yavrusu 2 aylık erkek kedi bakıyordum bahçede. Tuvaletlerini bahçeye yaparlardır. Kedi bizim merdiven dairesine doğurmuştu. Onları özel mamalarla besledim. Doğumunda beri buralardaydı bazen bahçede otururlar bazen içeride bazen sokakta ama illede buralarda görürdüm. En azından sesimi duyunca gelirlerdi. Özellikle mama paketi sesi duyunca gelirlerdi. Bugün yine baktım ama dışarıda biri bile yoktu. Etrafa baktim seslendim aradım mama koydum her zamanki yerine sokağı başka yerlere baktım seslendim ama yok. Bizim karşı komşunun çocukları severlerdi. Acaba diyorum onlar mı eve aldı diye de ses falan da yok hani. Endişeleniyorum sizce ne olabilir. Fotoları ise bunlar.

2 CEVAP

cemremio

Dışarıya çıkan kedilerin başına birşey gelme ihtimali an meselesi, umarım gelirler

Snzlc

Çocuklara denk gelirseniz bir sorun bence. İyi düşünelim iyi olsun. Umarım sahiplenilmişlerdir.