İçeriği Temiz, Kedilerin Bayılarak Yediği Mama Öneriniz Var Mı?

Purina kullanıyordum royal canin british'e özel mamaya geçtim ama güzel yorumlar almadım. Ayrıca mama taneleri aşırı büyük kedim zorlanıyor yemekte ve dün mamadan kaynaklı mı bilmiyorum ama kusmuş, mamayı tam eritmeden. Hangi mama daha iyi bilemiyorum ve kedim kuru mamadan başka bir şey yemiyor, içeriği daha zengin bir mama arıyorum, tavsiyeniz var mıdır?

10 CEVAP

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Evet fiyatları pahalı, 400 gram mamaya 300 tl ödedim elimde patladı yemedi kedim, sokaktaki kedilere veriyorum. Önerdiğiniz mamalara bakacağım tekrar teşekkürler

sitedizayn

acana markaya baktınız mı ? kediniz hangi mamaları seviyor bilmediğim için sadece markayı yazdım, balıklı, tavuklu vs çeşitleri var.
benimkiler balıklı seviyor örneğin pacifica yada bountiful catch.
tahılsız mama olarak fitmin de iyidir, purity serisi tahılsızdır ama bu siteye baktım bitmiş, başka yerlerden bulabilirsiniz.
ben tahılsız olarak bu iki markayı önerebilirim, başka markalarda var ancak ben kullanıp sorun yaşamadıklarımı yazdım. sorun yaşadıklarımı yazmadım.

Tavuklu ve somonlu alıyorum hep

sitedizayn

acana da sadece balıklı da var tavuklu balıklı karışıkta var, kediniz somonlu seviyorsa balıklı çeşitleri seviyor demek ki.
acana pacifica deneyebilirsiniz, içeriği oldukça zengindir. %75 et var.
acana bountiful catch da balıklıdır %65 et var arada %10 luk bir çavdar farkı var.
ben ikisinden de kullandım, kaliteli, temiz ve zengin içerik.

sitedizayn

aklıma gelmişken, acana taneleri küçüktür yavru yetişkin her kedi rahatlıkla yiyebilir.

yumik

Natures variety hem somonlu hem tavuklu çeşitleri var, seçici kedim bayılarak yiyor

ventricosa

Ben özel ırk mamaların ve orta segment mamaların güncel fiyatlarını gördüm ve çok şaşırdım size acana tavsiye ederim inanın ki fiyat olarak fazla fark yok ama içerik olarak çok fark var

Canimyavrum

Natures variety somon kısır yer kızım içeriği çok iyidir.bir bakın derim

Pnrdogan

Hills kullanıyorum balikli , memnunum. RC önermem asla

Optimeal kullanıyoruz içeriği temiz
Optimeal
Exclusion
Nutri Feline
Bozita
Advence
Nature's Variety
Hills deneyebilirsiniz
Pro plan da fena değil.