Yavru Kedim Beyaz Köpük Kustu

lolaas

Merhabalar yaklaşık 3.5 aylık yavru kedim geçen günlerde bi tane dişini düşürmüştü fakat iştahı vs yerindeydi ama 1 gündür mamasını çok fazla yemiyor ama enerjisi vs yerinde çok enerjik fakat daha demin kucağımda taşıyordum ve yere indirdim sonra beyaz köpük gibi bir şey kustu ve sanırım çok azda tüy vardı acaba neden olabilir bilgisi olan varsa çok sevinirim teşekkürler maması royal canin bu arada

3 CEVAP

sitedizayn

kedilerin kusmasının bir çok nedeni olabilir, yediği bir şey dokunmuş olabilir, sindiremediği bir şey olabilir veya kusmuğunda gördüğünüz tüyler olabilir bir defa kusma ile panik yapacak bir şey yok.
************ yemiş olabilir vs.
diş düşürmesi yenilerinin çıkması bir kaç ay daha devam edecek bu arada bazı günler iştahsız olması normal.

sitedizayn

************ yemiş olabilir yazdım banlandı :) mamayı hızlı yemiş olabilir yazayım

lolaas

Ama sanki çok az tüy vardı bi de ondan önce kedimi karnından kucaklayarak taşımıştım acaba ondan mı midesi bulandı