Topaklanan Kedi Kumu Öneri Acil

Ceylinnn6

Merhaba Topaklanan, güzel kullandığınız kedi kumu markalarını yazar mısınız??

10 CEVAP

Berra88

Ben de Tr*ndyoldan tonton marka mısır püskülünden yapılan kumu alıyorum. Koku 0 toz 0 topaklanması da iyi 1 senedir kullanıyorum

ssedef28

merhaba ben de tonton kedi kumu kullanıyorum toz0 topaklanması çok iyi ama biraz koku yapıyor mısırdan yapıldığı için kendine has bir kokusu var belki rahatsız edebilir

Ceylinnn6

Toimoi kedi kumunu daha önce kullanan oldu mu?

zeynandkekik

@ceylinnn6 Merhaba, ben yakşalık 3 aydır falan aktif karbonlu parfümsüz olan paketten kullanıyorum, ilk zamanlar çok iyiydi, sıfır toz ve topaklanma harikaydı, hatta bir ara herkes ToiMoi alıyordu ama maalesef son zamanlarda kalitesi düştü son aldığım paketlerin hepsi felaket tozlu çıktı ve topaklanması çok kötü, kürekle alırken parçalanıyor. Ben artık memnun değilim. Kaliteyi düşürüp fiyatı da artırdılar. Kaliteyi neden düşürürler hiç anlamıyorum, halbuki ilk zamanlar çok iyiydi. Şuan için önermem.

Azrrrb

Bir sürü kedi kumu kullanan biri olarak şuanda aylardır vaz gecemedigim hem topaklanması iyi olan hem tozsuz kediler için doğal ve sağlıklı kokuyuda olabildigince engel olan olivacat zeytin cekirdeklerinden üretilen kedi kulunu onerebilirim
Çok tesadüfen tanıştım bu kedi kumuyla ama şuanda gercekten başka bir kedi kumu istemiyorum
Benim için tek eksi olan yani inc3 taneli olması bunun sebebi de kedim tuvaletten çıktıktan sonra patilerinin arasında taneleri küçük oldugu için kalıyor ve kedim tuvaletten çıkar çıkmaz patilerini temizlemeyip önce kendine uygun bir yer bulmaya gittiği için o taneleri de etrafa birakiyo
Ama ben bu kumdan razıyım valla

sitedizayn

wondersand kedi kumu tavsiye edebilirim, üretici firmadan ucuza alıyorum

Seldaonal

Sanicat

Ceylinnn6

@seldonal sanicat'in hangi kedi kumunu kullanıyorsunuz ve topaklanma yapmadığı için şikayetler vardı. Sizde aynı durumla karşılaştınız mı?

Pnrdogan

Kitty max kullanıyorum güzel

Ceylinnn6

Başka uygun fiyatlı güzel kum öneriniz var mı?. Felin aktif karbonlu kedi kumu nasıl ve kullanan var mı?