Köpeğe Malt Verilmeli Mi?

Köpekler malt kullanmalı mı?Kullanırsa nasıl ve hangi aralıklarla verilmel?i

1 CEVAP

aslihan_e

Şart değil ama kullanabilirsiniz tabi ki, sindirimine faydası olur. Her gün bile tüketebilir ama ishale yatkınsa o zaman daha aralıklı verilmeli. İhtiyacına göre bir çeşit seçebilirsiniz, örneğin iştahsız bir köpek için multivitaminli macun, ağız kokusu olan bir köpek için diş bakımı yapan macun, yaşlı bir köpek için glukozaminli macun vs. Bu şekilde köpeğiniz maltın faydasını ekstra görmüş olur.