Kedimin Kilo Alması İçin Ne Yapabilirim

mincir3

yaz aylarında olduğumuz için kedim kışın olduğu gibi iştahlı değil, buna kızgınlıkta olduğu dönemleri de eklersek yeteri miktarda mama yemiyor hiç, kilo veriyor ama ben almasını istiyorum sağlıklı olması için. bilmiyorum belki scottish fold olduğundandır onların yapısı zayıf ama 2 ayda 150 gram vermişti. şuan daha da vermiştir belli yani görünüşünden. sağlıklı bir şekilde daha çok yemesi ve kilo alması için ne yapabilirim fikriniz varsa söyleyin lütfen, teşekkürler.

19 CEVAP

Venusuranus

Yüksek segment mamalar ve vitaminler onun beslenmesine yeterlilik sağlayıp kiloda aldırır

sitedizayn

bu aylarda kedilerin hiç biri fazla yemiyor ki çok endişelenmize gerek yok bende 7 kiloluk bir sarman 5 kiloluk smokin var ama ikisinin yediği mama 100 gr geçmiyor, havalar serinleyince bu durum değişecek, ama benim kedim zayıf görünüyor kilo almasını istiyorum derseniz tahılsız mamaları deneyin farkı göreceksiniz

Realbadvroken

Öncelikle kısırlaştırın yavru kedi mamaları kedilere kilo almak da yardımcı oluyor fazlasıyla tabikide öncelikle veterinerinize danışın.

-Muzaffer-

İkinci bir kedi alabilirsiniz. Mama kalmayacak korkusundan öyle bir yiyorlar ki şaşırırsınız :)