Kedim Artık Mama Yemiyor

Alicanx1

Arkadaşlar merhaba terasımda 3 Yavru kediye bakıyorum 3 aydan fazla oldu onlara sürekli tavuk veriyordum arada bazende peynir yoğurt veriyordum ne olduysa bilmiyorum kediler artık tavuk yemiyor koklayıp yalayıp geri bırakıyorlar su içiyorlar bide tavuk haricinde ne verirsen yiyorlar ayrıca bir tanesi obez olmuş aç kalınca diğer yavrulara saldırıyor 😂 Öğrenci olduğum için mama alacak durumum yok çok pahalı ne yapmam lazım

2 CEVAP

mincir3

belki yaz oldugu icin cok yemiyorlardir

Sezgek

Yaş mama veren varsa çevre de ona alışmış olabilirler benim kedim de mesela et falan yemez balığı ağzına sürmez sadece haşlanmış tavuk yer onu da alerjisinden artık ben veremiyorum zaten mamaya alışınca yemeği pek sevmiyorlar sanki