4 Aylık Yavru Köpek İçin En Uygun Mama

Irmaakk

4 buçuk aylık bir Golden Retriever oğlum var, N&D'nin düşük tahıllı kuzulu ve yaban mersinli yavru köpek mamasını almayı düşünüyorum fakat farklı önerilerede açığım. Önerebileceğiniz bir mama markası var mı?

5 CEVAP

zibityus

imkanınız varsa tahılsız alın. düşük tahıllı az tahıllı vs bunlar kandırmaca cümleler. nd acana orijen bonacibo öneririm.

Maya-French

Merhaba,

Tahılsız mama öneririm.

Yanlış hatırlamıyorsam Royal canin Tahıllı mama üretiyor.
Tahıllı mamaların içerisinde genel olarak mısır ve pirinç bulunur bunlarda genelde önerilmez.

Irmaakk

Tamamdır çok teşekkür ederiim

sitedizayn

nd alacaksanız tahılsız serisine bakın ben tester mini ırk yavru mamalarından kediler için alıyorum sokaktakilere veriyorum :)
nd her ne kadar son 2-3 yıldır içerikleri biraz bozdu ama yinede idare eder. acana ve orijen en iyisidir. ama en iyisi evde kendiniz pişirerek hazırlayacağınız mamalardır.
iki köpek ile yaşadım yani değişik zamanlarda ve sağlıklı bir şekilde yaşadılar yaşlılıktan dolayı öldüler, veteriner ile hiç tanışmadılar, hazır mama nerdeyse hiç yemediler, haşlanmış tavuk falan hep öyle şeyler yediler, yaşlandıklarında bile genç gibiydiler ama hayat işte bir yerde son buluyor.
zamanınız varsa kendiniz hazırlayın yedirin ama yoksa acana ve orijen.

Brhndmrz

Royal Canin Junior Golden Retriever deneyin derim tek sorun biraz pahalı olabilir :)