Köpeğim Patlamış Balon Parçası Yuttu. Ne Yapabilirim?

Köpeğim yaklaşık 6 aylık ve çinlerde bulduğu sarı bir balon parçası yuttu yaklaşık 4 parmak kadar sizce bir sorun olur mu? Veterinere goturmeli miyim?

3 CEVAP

Irmaakk

Midesi onu sindirecektir yüksek ihtimal, veteriner arkadaşında dediği gibi eğer dışkılamasında bir problem olursa direkt veterinere götürün, çok geçmiş olsun😊

Irmaakk

Köpeğinizi gözlemleyin, kusma, yemek yememe su içmeme, dışkı yapamama veya yaparken zorlanma gibi belirtiler görürseniz vakit kaybetmeden direkt veterinere götürün. İçinizde hiç şüphe kalmasın istiyorsanız yarın sabahtan götürebilirsiniz veya şimdi nöbetçi veteriner bulursanız götürebilirsiniz. Umuyorumki bir şey olmaz minnoşa.

Merhabalar tesekkur ederim hizli yanit icin. Su icmesinde nefesinde ya da mama yemesinde bi problem olmadi bi veteriner arkadasa sordum 2 3 gun izleyin diski birakamiyorsa sikinti vardir dedi. Saat 9 sularinda yedi balonu