Kedim Evde Yalnız Kalabilir Mi

dolunay35

Merhaba 2 geceliğine evde olamayacağım 14 aylık kedim evde yalnız kalabilir mi yoksa kedi oteline mi bırakmalıyım. Yanımda götürme imkanım yok maalesef. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum

3 CEVAP

Irmaakk

2 günlük yetecek kadar mama ve su bırakıldığı halde evde kalması bence onun açısından daha iyi olacaktır, farklı bir mekan onu strese sokabilir. Yeterki evde onu tehlikeye sokacak şeyler önünde bırakılmasın. Bir tanıdığınızdan günde bir defa gelip kontrol etmesinide rica edebilirsiniz.

dolunay35

Teşekkür ederim sağolun 😊

Irmaakk

Rica ederim😊