Kedi-Solunum Problemi

Snzlc

Son bir iki gündür kedimin soluk sesini çok net alıyorum. Biraz hırıltı var sanki. Benzer durumla karşılaşan var mı? Neler yapabilirim?

7 CEVAP

CilekLily

Veterinerimiz bize klima önünde soğuk alıyor ve üşütüyor olabilir dedi lyseline İçerikli bir malt verdi. Maltı bitirmek üzereyim fakat hala aynı problemi yaşıyorum. Araştırabilirsiniz bu maltı belki sizin bebeğinize iyi gelir

CilekLily

Bende de ayni sorun var sanki odada baska bir insan varmis gibi :( sumugu de yok
Burnunda duzenli temizliyorum burun kanallarina masaj da yapiyorum yatta cok seviyor. Ama sebebini anlayamadim
Bu sesli neefes almanin.. bilgi verilirse ben de cok sevinirim endiseleniyorum 😣

CilekLily

Veterinerimiz bize klima önünde soğuk alıyor ve üşütüyor olabilir dedi lyseline İçerikli bir malt verdi. Maltı bitirmek üzereyim fakat hala aynı problemi yaşıyorum. Araştırabilirsiniz bu maltı belki sizin bebeğinize iyi gelir

Snzlc

Teşekkür ediyorum cevabınız için malta bakacağım.

elif_f

Ciğer filmi çektirin dolmuş olabilir ilerlemeden götürün vete? Ceryan, klima gb seçeneklere de dikkat edin. Vet görsün ilerler anlamazsınız kediler çok belirti vermeyebiliyor birden kötü oluyor

Venusuranus

Benim kedimin dogdugundan bu yana sesli nefes alma problemi var. Her türlü kontrol yapıldı. Burnunda et var denildi

Ozlemkopuk

Kesinlikle vakit kaybetmeden doktora götürün derim. Bizde aynı sikayetle gittik kanına bakilarak fip teşhisi kondu ciğerleri su toplamış nefes alması guclestigi için solunum zorluğu yaşamış