Kedimi Yeni Mamaya Nasıl Alıştırmalıyım

Cansuaslan22

Rayal canin pembe renkte yavru kedi maması veriyordum ama kedim 1 yaşında oldu ve daha kaliteli bir mama vermek istedim nd ocean yetişkin maması aldım diğer mamasıyla karıştırıp verdim ama yeni mamasını hep yere atıyor yemiyor galiba ne yapabilirim

1 CEVAP

sitedizayn

nd yetişkin mamasını sokaktaki kedilere verin, nd ocean serisi adındanda anlaşılacağı gibi balıklı mamalar oluyor bazısı az tahıllı bazı çeşitleri de tahılsızsız, kediniz balıklı mamayı sevmiyor olabilir zaten önceki mamanız royal canin yani bütün çeşitlerinde kümes hayvanları proteini kullanan bir marka, burdan yola çıkarak acana markanın balıklı değilde wild praire yada grasslands serisini önerebilirim ama bunu kedinizin balıklı mamaları sevmediğini düşünürek söylüyorum yanlış anlaşılma olmasın.