Crystalin Sprey Bu Mu

edaquinnn

veteriner kedime kulagi icin crystalin sprey onerdi trenyoldn bunu bulup siparis ettim. veterinerin soyledigi urun bu mu acaba?

7 CEVAP

kedinizin kulağına doğrudan değil pamuk yardımıyla sıkacaksınız önce pamuğa 2-3 fıs sıkın kulağını temizleyin.

Cemalchief

Evet

edaquinnn

yorumlarda herkes camasir suyu kokuyo diyodu biraz endiselendim acikcasi bi zarari olur mu acaba? bide kedimin kulagina ne kadar sikmaliyim

Evet bu, kullanıyorum ve çamaşır suyu kokusu yok. Pamuğa sıkın temizleyin. Gözlerini de bununla temizliyorum, poposuna da sıkıyorum

sitedizayn

tamamen kokusuz bir ürün, bende kullanmıştım, ürünün sitesinden de incelemiştim, kedinin yalayabileceği bir yere uygulanırsa 3 dk kediyi oyalamak gerekiyor, 3 dk dan sonra kedi yalasada bir sorun olmuyor.
siz kulak için kullanacaksınız zaten yalama söz konusu olamaz ama gerektiğinde başka yerlere uygularsanız diye yazdım.
evet önce pamuğa sıkmak lazım çünkü direk sıkınca kediler kaçıyor. sizinki kaçmazsa pamukla yada sprey olarak farketmez.

edaquinnn

cok tesekkurler yardimlariniz icin🥰

ventricosa

Farklı çeşit crystalinler var crystalin göz kulak ağız bakım solüsyonu yazacak üstünde