Acil !! Kedim İplik Yedi

Pokimane

Veteriner zeytinyağı yedirip gözlemleyin dedi, internette ise aman çok acil hemen veterinere götürün vs yazıyor. Telaşlandim ne yapmam gerekiyor? Yediği ipliği resim olarak ekledim

3 CEVAP

Tuanaalsk

Gözlemleyin tabiki ama popodan sarkan iplik görürseniz çekmemelisiniz diye biliyorum ben

sitedizayn

bir seneyi geçmiştir tarihi tam hatırlamıyorum bir gün baktım kedim poposundan sarkan bir iplikle geziyor, benim haberim yok iplik yutmuş yani. çektim çıkardım belkide şanslıydım bilemem.
o iplik popodan çıkmasa kedimde sorunlar olsa bilemezdim iplik yuttuğunu ama siz en azından biliyorsunuz, izlemeye devam edin belki kakası ile çıkar çıkmazsa o zaman veterinere götürmeniz gerekebilir, çok telaşlanmanıza gerek yok, küçük çocuklar iyne yutuyor kaka ile çıkarıyorlar.
bugün kedilerin bir şeyler yutma günü heralde, başka bir arkadaşında kedisi plastik toka yutmuş o biraz saha riskli.

Elenaa

Kesinlikle poposunda görür iseniz çekmeyin bağırsaklarda büzüşme yapıyor ve ameliyat olması gerekiyor komşumun kedisinin başına gelmişti çok tehlikeli. Eğer gözlemlediğinizde poposunda ip görürseniz çekmeden veterinere gitmelisiniz geçmiş olsun inşallah dışkı ile atabilir