Kedi Toz Probiyotik Önerisi??

Zeynepnur01

Arkadaşlar bahçemdeki kediler için probiyotik almam lazım çok iyi dediğiniz, onerdiginiz, işinize yarayan probiyotik var mı lütfen acil tavsiyee.

8 CEVAP

sunnyv

En az iki hafta kullanmanızı öneririm. Faydasını görünce bırakıldığında kısa sürede tekrar sorun yaşayabilirsiniz.

CilekLily

Proplan probiyotik onerebilirim kucuk toz şase halinde satiliyor

Zeynepnur01

Teşekkür ederim 🐾

zeynandkekik

Merhaba, fortiflora çok işe yarıyor. Önerebilirim.

Zeynepnur01

Tamamdır teşekkür ederim 🌺

Zeynepnur01

Arkadaşlar peki kaç şase almam lazım ?

zeynandkekik

Eğer ishal durumu varsa 7 günlük kür şeklinde yapmalısınız. Benim kızlarım ishal olduğunda hekimimiz gastro yaş mamayla bu probiyotikten vermişti. İlk önce 7 günlük kür yaptık ama 5.gününde düzelmişti. Yine de 7 gün devam etmiştik.

Zeynepnur01

İshal değil kakası iyi kıvamda sanırım iç paraziti olduğu için kakasinda kan vardı biraz bende o yüzden aldım