N&D Konserve Mama Hakkında...

Zeynepnur01

Arkadaşlar bahçemdeki kedilerime nd nin kuzulu ve yaban mersinli konserve mamasını aldım. Bir tanesi azıcık yedi diğeri de sevdi yedi baya. İlk kedi beğenmediği için mi yememistir sizce? Bozuk olsa ikisi de yemezdi değil mi? Ben daha önce hiç nd almadım garipti yani yapısı felan. Ama tarihi felan geçmemişti.

6 CEVAP

Veranifer

nd faha çok parça et ve içinde tam yaban mersini fln var piyasadaki jöleli pastelı yaş mamalara benzemiyor. Normal yaş mama kokusu dışında kötü bir koku yoksa bir sıkıntı yoktur bence.Konserve şiş fln değil ve sktsi geçmemişse.

Zeynepnur01

Yok her şeyi normaldi tarihi de 2025. Kuzuluydu ya rahatsız ediciydi kokusu benim için . Kedim de sevmedi pek demek ki az yedi biri. Diğeri bitirdi kalan kutuyu

Cankanac

Merhabalar nd kuzuluyu benim kedim de sevmiyor iştahlı bir kedi olmasına rağmen kıvam ve koku olarak biraz farklı kuzulu olan.Bozuk olduğunu sanmıyorum .

Zeynepnur01

Aynen aynen benimki de seçmez mama ama bunu sevmedi bariz belliydi yani. Acanaya bayiliyor ondan alacağım sadece

SevimliCadi

Bazı kediler sevmiyor cidden. Benimkilerden ikisi bayılıyor N&D'ye ama sarman olan hayatta yemiyor. Kalıp şeklindeki ezme mamaları seviyor. Ağzıyla tutup bir köşeye götürebileceği, orada sakince yiyebileceği yapıdaki mamaları istiyor.

Zeynepnur01

Canları sağ olsun bizde sevdiklerini alırız hepsinin de 😻🐾