Sokak Kedisi Kısırlaştırma Ve Aşı?

Veranifer

arkadaşlar sokaktaki kedileri besliyorum bir tanesi daha kendisi küçücük yavru olduğu halde doğurdu ve biri daha hamile. Bazıları yaklaştırmıyor ancak en azından bir ikisini kısırlaştırmasını yaptırmak istiyorum ama cebimden hepsini ödeyemem malesef öğrenciyim. Barınaklar fln ücretsiz ya da uyguna yapıyor mu? Tarım müdürlüğünde fln aşıları yapıldığını duydum da kısırlaştırma yapılıyor mu?

2 CEVAP

VegaSirius

Yaşadığınız şehire ait belediyenin veterinerlere ücretsiz olarak kısırlaştırma yapıyor. Ama randevu ile çalışıyorlar ve randevu bulmak gerçekten çok zor oluyor. Tarım il müdürlüğünde kuduz aşısı ve çip i çok uygun fiyatlı yapıyorlar. Başka aşı yapmıyorlar diye biliyorum. ( Kediyi Belediyeye kısırlaştırmak için götürdüğünüzde kuduz aşısının olmadığını söylerseniz tamamen ücretsiz yapıyor)

sevila

İstanbulda mı yaşıyorsunuz?