Anne Yavru Kedilerdeki Pireler

cicek67

Merhaba, apartmanımıza kedi dogum yaptı ve 8 yavrusu var. Kolinin içinde bakıyoruz kum kapı falanda koyduk apartmana pislemesin diye. Bi komşu hariç digerleri sorun çıkarmıyor. Sorun çıkaran komşu kediler pireli diyor Anne kedi de çok kaşınıyor. Amadış parazit yapamazmışız vet öyle dedi. Napabiliriz? Sirkeli su ve domestosla sildim her yeri. Nasıl kurtarabilirim hayvanları pireliyse

1 CEVAP

tengrist

Anne emzirdiği için anneye, yavruları yalayarak temizleyeceği için yavrulara damla damlatamazsınız zehirlenmelerine sebep olur. tek çare bu durumda pire tarağı kullanmak
şikayetçi olan komşunuz pireli olmasa da pireliler diyerek istemeyecek büyük ihtimalle bu arada kediler konusunda en büyük silahları bu çünkü.