Kedi Yaş Mamada Schesir Mi Gimcat Mi?

sinza

Anket

Schesir
(20 oy)
Gimcat
(7 oy)
Toplam (27 oy)

Kedi Yaş mamada Schesir mi Gimcat mi?

5 CEVAP

aleyn

ikisi de birbirinden güzel ama schesir çeşit açısından daha zengin.

Gul36

Aleyn'e katılıyorum. Gerçi nedense bana Schesir hep daha çekici geliyor. :)

sophiee

Schesir i daha lezzetli buluyoruz :))

ursaminor

Biz de schesir kullanıyoruz genelde ama geçenlerde gimcat aldım. Ançüezli. İçinde resmen ançüez kafaları vardı gümüşi gümüşi parlıyorlardı :D Yani aslında ikisi de iyi mamalar. Karşılaştırma gereksiz bence.

Gul36

Benim aldığım karideslide de %2 karides yazıyordu. İçinden iki tane küçük karides çıktı. çok sevimliydiler. :D