Kedimin Derisindeki Bu Şey Ne Olabilir

Kedimi severken tüyleri arasında elime bir sertlik geldi tekrar ellediğimde elime dibinde yara gibi deri parçası olan tüy topluluğu geldi bu nedir ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum

2 CEVAP

Mini2019

Veterinere götürün mikroskopla baksınlar. Mama kaynaklı olabileceği gibi, mantar, aşı, yara sonrası kabuk da olabilir. başka yerinde var mı ?

Micinolife

Benim kedim dede de oldu bizimki mantardı benziyor ama bilemedim. Antiseptikle temizleyip kremini sürdük iyileşti