Kedim Sürekli Yutkunuyor Sebebi Nedir?

victus42

2 gündür yutkunup duruyor sürekli mide bulantısıdır diye düşünüp malt verdim ama bi etki etmedi. Yemesinde ya da tuvaletinde bir problem yok fakat normale göre halsiz ve öğürüyor ve yutkunuyor.

5 CEVAP

Poki

Veterinere götürüp boğazına baktırın ve malt vermeyi bir süre durdurun

sitedizayn

farklı mama denediz mi ?

Cankanac

Birşey yutmuş olabilir mi ?

aslihan_e

Burun tıkanıklığı, boğaz ağrısı, iç parazit veya aşırı mide asidi, bunlardan biridir.

Baykusbey

Tüy olabilir yutkunma çoğunlukla kusmaya çalıştıklarında oluyor, çim verebilirsiniz malt işe yaramıyorsa, aşırı tüy birikimi olabilir.