Teşekkürler Petlebi! 🐾

AlbayFatmanur

Petlebi ve VetsPlus ailesine minik dostlarım adına teşekkür ederim :) güzel bir paket yollamışlar.

Benim her şeyi seçen, dostlarım hepsini beğendiler :) çok sevindim.
Tableti de ezip verdim. O şekilde rahatlıkla yediler. Mamalarına da karıştırılabilir hemen dağılan bir ürün. Yapısı güzel.
İçeriğini genel olarak beğendim.
Daha önce deneme şansım olmamıştı, bu açıdan da bizim için sevindirici oldu.
Tekrar teşekkürler, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim tüm arkadaşlara seçiciyse dostunuz merak etmeyin iştahla yiyorlar 🐾👋🏻❤️

1 CEVAP

sitedizayn

benimkiler maltı yemiyor zaten smokin kedim çarli malt ödül falan görünce patisi ile savaşa girişiyor, sarman kedim de işte duruma göre yiyiyor yada yemiyor, petlebi iyidir bazen fiyatlar yüksek oluyor ama işte idare ediyoruz, bende bunları sadece eğlence olsun diye yazdım, petlebi sıvı ödüllerine savaş açan smokin kedimi görseler gülmekten yerlere yatarlardı :)