Hangi Mamayı Seçmeliyim

Cankanac

Merhabalar şuan proplan kullanıyoruz ve tüy dökümü fazla öncesin de acana ve nd markalarını denedik veteriner acananın kısır kedilere ağır geldiğini söyledi o sebeple vermeye korktum nd'nin şikayet oranı fazla olduğu için uzun süreli devam etmedik. proplanın içerik olarak iyi olmadığını biliyorum ama başka seçenek bulamadığım için kullanıyorum.hills ve royal canin önerdi veteriner onlara da güvenemiyorum içerik olarak içeriği ********** önerisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

4 CEVAP

tengrist

Veteriner hekimler de nedense sadece kendi kliniklerinde satışı olup komisyon aldığı mamaları çok beğenip öneriyorlar, diğer tüm mamalar kötü, ev kedisine ağır

Cankanac

Ben de öyle düşünüyorum bir yandan da hepsi mi öyle diye düşünüyor insan çevremde acanayı öneren veteriner hiç görmedim yıllarca okuyorlar da bilgi birikimleri vardır herhalde acaba gerçekten ağır mı geliyor kafam karışık biraz

ventricosa

Benim veterinerim acanayı beğeniyor gramajlı veriyorum problem yaşamıyoruz

Optimeal kullanıyoruz çok iyi bir mama bunun yanı sıra
Advence
Bozita
Nature's Variety
Exclusion
Nutri Feline
Advence deneyebilirsiniz.